جستجو پیشرفته

شنبه, 05 اسفند 1396 09:48

برگزاری یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان

یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان با حضور سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و روسای ادارت و نهادها و... در فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار ویژه تنکابن در یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن اظهار داشت: موفقیت ما مرهون همدلی، همراهی و وحدت است. امیدواریم این همراهی را در بدنه مدیریت شهرستان بیشتر شاهد باشیم. وی با اشاره به حوادث پاسداران و آشوب دراویش گنابادی  و رفتار اخلاق مدارانه نیروی انتظامی و اهدا سه شهید از نیروی انتظامی و دو نیروی بسیجی و همچنین ایثار دو نهاد نیروی انتظامی و سپاه پاسداران ، خاطرنشان کرد: کشور بر اساس قانون اداره می‌شود و نمی‌شود تجمعات توسط افراد بی‌قانون برگزار شود.

معاون استاندار همچنین با قدردانی از نیروهای انتظامی و سپاه قدرتمند در حادثه 9 دی و تلاش در راستای تحلیل بردن هر گونه خسارت به مردم ، افزود: مظلوم‌نمایی برخی در مقابله با نظام جمهوری اسلامی، پذیرفتنی نیست. وظیفه مسوولین سنگین تر است اتفاقی که در انقلاب ما افتاد، دشمنی‌ها را نسبت به کشورمان افزایش داد. تنها عامل امیدواری مردم ، خدمت به آنان همه ما در میدان جنگ قرار داریم بنابراین باید انگیزه‌ها را بالابرده و تلاش کنیم. از این فرصت باید برای خدمت رسانی به مردم استفاده نمود. وی با بیان اینکه ما بهترین مردم را داریم، اضافه کرد: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حجت را بر همه تمام کردند و ما شاهد ۲۰ الی ۱۰۰ درصد افزایش جمعیت در برخی شهرها بودیم. کسی با زور و اجبار وارد صحنه نشد.مردم ما انقلابشان را دوست دارند و می‌خواهند همچون گذشته در انقلابشان سهیم باشند. مدیران بعنوان مسوولین تراز اول باید بهترین خدمت را به مردم ارائه نمایند. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ، اظهار داشت :در گذشته امکانات محدودی داشتیم و از خارج پزشک وارد می شد ،  امروز بسیاری افراد از کشورهای دیگر برای درمان به ایران می آیند.  با مطالعه تاریخ 100 ساله ایران و بررسی آن ، می بینیم که چه شرایطی داشتیم و امروز در چه شرایطی قرار داریم .

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با بیان اینکه این شهرستان دارای محدودیت‌ها و کمبودهایی است، متذکر شد: در سال ۹۷ تلاشمان بر این است که بتوانیم پروژه‌های نیمه‌تمام بخش بهداشت و درمان را به اتمام برسانیم. بحث عدالت وکمبودهایی که در این مورد وجود دارد  اما هر یک از مسوولین باید بعنوان مسوول نظام جمهوری اسلامی پشت میز بنشینید. وی همچنین از ستاد دهه فجر و عملکرد کمیته ها تقدیر و تشکر نمودند .

   فرماندار تنکابن در ادامه تصریح نمود: مسوولین ادارات باید حافظ امنیت اداره متبوع خود باشند. خصوصا در چهارشنبه آخر سال باید تدابیر واقدامات پیشگیرانه را اتخاذ نمایند. کشیک ادارات در ایام نوروز مورد توجه باشد. وی در ادامه به اهمیت و پیگیری موضوع پایش تصویری در حوزه روستایی و شهری اشاره نمود

وی در پایان با تأکید بر اینکه سال ۹۷ برای مدیران باید سالی با برنامه باشد، اظهار داشت: باید بدانیم ایثار و فداکاری هایی انجام و انقلاب شد  و امروز مسئولیتی که در آن قرار داریم، باید به‌درستی این مسئولیت‌ها مدیریت شود و در سال ۹۷ طبق موضوعات تدوین‌شده و نقشه راه، پیش رویم و سلیقه ای عمل ننموده و انشاء ا... اتمام پروژه های نیمه تمام را تا تحقق نهایی در دستور کار قرار دهیم. 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.