جستجو پیشرفته

شنبه, 21 بهمن 1396 15:35

افتتاح پروژه دهکده ساحلی کریم آباد

سید امیر حسینی جو- معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان : افتتاح 27 پروژه در ایام ا... دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر 152 میلیارد تومان در شهرستان تنکابن

پروژه دهکده ساحلی کریم اباد با حضور سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه ، زرودی شهردار تنکابن ، اسماعیلی سرمایه گذار بخش خصوصی  ودیگر مسوولین شهری کلنگ زنی گردید.

سید امیر حسینی جو- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان- با اعلام ، افتتاح 27 پروژه در ایام ا... دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر 152 میلیارد تومان در شهرستان تنکابن اظهار داشت : مشارکت مردم ودولت را باید قدر دانست که امروز به میمنت این پیوند شاهد کلنگ زنی پروژه دهکده ساحلی می باشیم. البته این پروژه نیاز به حمایت همه جانبه دارد . وی با بیان اینکه تنکابن ظرفیت بالایی دارد بیان داشت: شهرستان تنکابن بلحاظ نزدیکی به کوه و جنگل از ظرفیت بالایی برخوردار است اما امکانات ان در بخش ساحلی محدود است باید ظرفیت ساحل برای مردم و مسافرین رونمایی گردد. در بخش خدماتی اقدامات گسترده ای صورت گرفت اما انچه برای شهرستان اهمیت دولت ، اشتغال است باید عزم خود را جزم نمائیم تا با تقویت بخش گردشگری هم زمینه اشتغال و هم زمینه عمران و توسعه را گسترش داد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.