جستجو پیشرفته

دوشنبه, 16 بهمن 1396 14:06

افتتاح دو موسسه خیریه نسیم باران ، مهر تابان(الغدیر) و چشم امید تنکابن

دو موسسه خیریه نسیم باران ، مهر تابان (الغدیر) و چشم امید تنکابن با حضور سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن افتتاح گردید...

دو موسسه خیریه نسیم باران ، مهر تابان (الغدیر) و چشم امید تنکابن با حضور سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و رئیس تبلیغات اسلامی و شورای اسلامی شهر و بخش و برخی مسوولین ادارات و اعضای دو موسسه مذکور افتتاح گردید.

در این برنامه ، سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از اعضای دو موسسه خیریه نسیم باران ، مهر تابان (الغدیر) و چشم امید  تنکابن ، اظهار داشت : امروز سی و نه سال از انقلاب اسلامی می گذرد و ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن می گیریم با این عنوان  که انقلاب اسلامی را مردم ایران شکل دادند و علیرغم همه ی سختی ها ، اختلاف افکنی ها و دشمنی های معاندین ، ایستادگی نمودند و از انقلابی که در وقوع آن نقش آفرینی نمودند ، حمایت نمودند. وجود تشکل ها ، که سیاست دولت نیز می باشد بر این است که از نقش محوری مردم برای رفاه استفاده نمایند. تشکلها باید بین دولت و نظام با مردم ارتباطات نزدیکی برقرار نمایند و برای شهر و کشور خود نقش آفرینی نماینددر واقع تشکل ها با هدف اعتماد به مردم و بالعکس باید در راستای رفاه و آرامش مردم گام بردارند. البته در دولت تدبیر و امید اقدامات بسیار موثری در بخش بهداشت و درمان انجام شد . در سه سال اخیر تعداد 30 خانه بهداشت در حال احداث  یا بهره برداری است . همچنین 6 کد اورژانسی و البته بیمارستان 205 تختوابی که انشاا... به ثمر برسد. اما نقش نیروی انسانی خلاق و دلسوز می تواند موثر بوده و ما را به هدف نزدیک نماید.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.