جستجو پیشرفته

یکشنبه, 10 دی 1396 12:56

جلسه ستاد تسهیلات سفر و ستاد ساماندهی ساحل

جلسه ستاد تسهیلات سفر و ستاد خدمات سفر با حضور سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و دستگاههای مرتبط برگزار گردید...

جلسه ستاد تسهیلات سفر و ستاد خدمات سفر با حضور سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، غلامرضا فروغ خلعتبری معاون سیاسی و اجتماعی ، سرهنگ شمس فرماندهی انتظامی و دستگاههای مرتبط در روز شنبه مورخ 96/10/9برگزار گردید.

در این جلسه ، سید امیر حسینی جو معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان اظهار داشت : با توجه به توریستی بودن شهرستان تنکابن و برخورداری از موهبت طبیعی و خدادادی ، لازم است از امکانات موجود به نحو مطلوب بهره برداری و ارائه گردد.اتخاذ تمهیدات ساماندهی ساحل باید از هم اکنون صورت پذیرد و شهرداران در واگذاری مکان پلاژ به افراد ، امکانات لازم برای مسافرین ، حذف زمینه های ناهنجاری اخلاقی و برنامه ریزی مناسب جهت پاکسازی ساحل را اتخاذ نمایند. در پایان ضمن تاکید به لزوم اجرای طرح  سالمسازی توسط شهرداران ساحلی و اعلام امادگی در راستای واگذاری 5 ساله طرح به افراد ذیصلاح ،خواستار انجام وظیفه به نحو احسن از سوی ستاد تسهیلات جهت آرامش و امنیت مردم شدند.

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.