جستجو پیشرفته

پنج شنبه, 07 دی 1396 11:14

جلسه معارفه

سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در مراسم معارفه شهردار تنکابن :نا امید کردن مردم بخشودنی نیست. ایجاد نا امیدی در میان مردم کارمعاندین و مخالفین نظام است.

 

مراسم معارفه محمد زرودی شهر دار تنکابن  در روز پنجشنبه مورخ 96/10/7 در مکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن  با حضور دکتر شریعت نژاد نماینده مردم شهرستانهای تنکابن ، رامسر و عباس آباد ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، روسای ادارت ودستگاهها و... برگزار گردید ،

 سید امیر حسینی جو در مراسم معارفه محمد زرودی شهردار تنکابن با بیان این نکته که این نشست ها و مراسمات زمینه ای برای وحدت ، همراهی و همکاری بیشتر مسوولین در دوران مسوولیتی آنها برای توسعه شهر تنکابن باشد اظهار داشت : شهرداری نهاد غیر دولتی است که باید این نگاه در جامعه نهادینه شود و مدیریت واحد شهری را ایجاد نماید. شورای اسلامی شهر تنکابن تمام مسائل و موضوعات مطرح شده  ، در انتخاب شهردار مستقل عمل نمودند. شورای اسلامی شهر عصاره حضور و مشارکت بالای مردم تنکابن در انتخابات 96 بوده و نتیجه این انتخاب ، حضور محمد زرودی بعنوان شهردار تنکابن می باشد . حضور بیش از 90 درصدی مردم در انتخابات به معنای داشتن شهری آرام و ایجاد فضای مطلوب و مناسب در شهرستان است. شهردار مدیر عامل و مردم مجمع عمومی ان هستند شهردار باید با بهره گیری از این فرصت بدست آمده  ، خواسته مردم را تحقق بخشد.

این مسوول در ادامه با بیان اینکه تنکابن از قدیمی ترین شهرهای مازندران ، مخصوصا در غرب استان است که دچارعقب افتادگی شده ، عنوان نمود : با جایگزین نمودن اراده عمومی به جای اراده شخصی و گروهی می توان عقب ماندگی را جبران و تنکابن را احیا نمود.

وی در ادامه با بیان اینکه ، ایجاد حس مسوولیت در شهروندان و مسوولیت پذیری آنها می تواند در توسعه تنکابن نقش آفرینی نماید : اظهار داشت: تک تک مردم باید بدور از هر نگاه شخصی با احساس مسوولیت ، در توسعه تنکابن گام بردارند. همه گروهها چه موافق و چه مخالف در جهت گسترش  شعار " توسعه مداری شهر تنکابن " از تبدیل شدن به اپوزیسیون پرهیز نمایند . ناامید کردن مردم بخشودنی نیست  . ایجاد نا امیدی در میان مردم کار دشمنان و معاندین نظام است . در پایان ضمن تشکر از زحمات محمد زحمتکش سرپرست شهرداری تنکابن ، با هدف و نگاه  توسعه تنکابن ، همه گروهها را به پرهیز از اختلاف به حمایت از خدمتگزاران به شهرستان و عدم مانع تراشی دعوت نمود.

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.