جستجو پیشرفته

شنبه, 04 آذر 1396 08:33

برگزاری همایش بسیج ادارات با حضور سید امیر حسینی جو معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و مدیران ادارات در شهرستان تنکابن

 همایش بسیج ادارات با حضور سید امیر حسینی جو معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه تنکابن و مدیران ادارات در شهرستان تنکابن برگزار شد.

سید امیر حسینی جو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن صبح امروز در همایش بسیج ادارات ضمن تبریک هفته بسیج ، ابراز امیدواری کردند شاهد گسترش تفکر بسیجی در همه صحنه ها علی الخصوص در ادارات باشیم.
وی در ادامه  نکاتی را پیرامون اهمیت و جایگاه بسیج در اندیشه امام خمینی (ره)به عنوان پایگذار این نهاد بیان داشتند که امام (ره) بسیج را شجره طیبه می دانستند بر این اساس بسیجیان باید مخلص، شجاع ،با شهامت و تابع ولایت باشد و خود را در همه عرصه ها پیروز بدانند.
سید امیر حسینی جو برگزاری این همایش را بهانه ای دانست که بایندیشم که در این جایگاهی که قرار گرفته ایم یا خط مقدم  و دشمنانمان را شناخته ایم؟ و برای مقابله با آن چه ابزار و سلاحی در دست داریم. زیرا امروزه دشمن به طور غیر مستقیم در صدد کاهش اثرات انقلاب اسلامی است و ما باید در مقابل نفوذ آنان خود را مهیا کنیم.

فرماندار تنکابن در ادامه صحبت های خود بر تفکر بسیجی بار دیگر تاکید داشتند که همه ما باید از فرصتی که در اختیارمان داریم با بهره گیری از تفکر بسیجی تلاش خود را بر کسب رضایت عمومی شهروندان بگذاریم و شان و مقام انسانی ارباب رجوع را پاس بداریم از این رو هفته بسیج باید یادآور چنین موضوعاتی باشد تا در پیشگاه خدا، امام راحل ، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب و مدافع حرم سربلند باشیم.

تماشاخانه تصویر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.