جستجو پیشرفته

سه شنبه, 02 آبان 1396 09:48

برگزاری جلسه شورای پدافند غیر عامل در محل فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن

جلسه شورای پدافند غیر عامل با حضور روسای کمیته های 12 گانه و مسئولین ادارات و دانشگاه ها در محل سالن اجتماعات فرمانداری تنکابن برگزار شد.

 

جلسه شورای پدافند غیر عامل با حضور روسای کمیته های 12 گانه و مسئولین ادارات و دانشگاه ها در محل سالن اجتماعات فرمانداری تنکابن برگزار شد.مهندس کشاورزی معاون محترم و عمرانی فرمانداری تنکابن که ریاست این جلسه را با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری هفته پدافند غیر عامل به عهده داشتند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن، شکل گیری و راه اندازی خانه های هلال در مراکز دهستانها و روستاهای پرجمعیت بویژه در مناطق کوهستانی و صعب العبور الزامی گردید تا در زمان بحران یکی از بازوهای کمک رسانی به مدیریت بحران شهرستان باشند از این رو بخشداران موظف گردیدند با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان نسبت به راه اندازی این مرکز همکاری های لازم را داشته باشند.
 دوگانه سوز نبودن 40 واحد نانوایی و لزوم آن و اعطای تهسلات کم بهره جهت تجهیز واحدهای خبازی از سوی مسئولین استانی ز دیگر مسائلی بود که در این جلسه  مورد بحث و بررسی قرار گرفت .همچنین مقرر گردید به مناسبت هفته پدافند غیرعامل (12-6 آبان ماه) ضمن برگزاری جلسات توجیهی  و نصب بنر، مانورهای تخصصی توسط هلال احمر، جهاد کشاورزی و مرکز بهداشت و درمان صورت پذیرد.

تماشاخانه تصویر

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.