جستجو پیشرفته

پنج شنبه, 27 مهر 1396 10:15

برگزاری کارگاه آموزشی وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر و بخش در فرمانداری تنکابن

 صبح امروز پنجشنبه 27مهر ،کارگاه آموزشی وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی شهر و بخش شهرستانهای تنکابن، رامسر و عباس آباد به میزبانی فرمانداری تنکابن برگزار شد.

در این جلسه با حضور محمدحسن اسدی کیایی مدیرکل بازرسی استان مازندران،احمدپور مدیرگروه سیاسی و قضایی اداره کل بازرسی استان مازندران، سید امیر حسینی جو معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن ،محمد آزاد فرماندار محترم رامسر و با حضور اعضای شوراهای اسلامی شهر و بخش شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد در محل فرمانداری تنکابن برگزار شد.

سیدامیرحسینی جو معاون محترم استاندارو فرماندارویژه شهرستان تنکابن در ابتدای این جلسه ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین حاضر و تقدیر و تشکر از تدبیر اداره کل بازرسی استان جهت برگزاری کلاس آموزش شوراهای اسلامی و بخش ها بیان داشتند در منطقه غرب استان معضلاتی وجود دارد که باعث بروز مشکلاتی در عرصه اجرا می شود.برگزاری جلساتی این چنین،می تواند نوید بخش کاهش مشکلات موجود باشد. با توجه به اعمال سلائق شخصی در سالهای گذشته اعمال قانون دچار مشکل شده است از این رو وجود نهاد بازرسی شرایطی را به وجود خواهد آورد که کارها در چارچوب قانون انجام شود.

وی افزود: تعامل نزدیک بین نهادهای بازرسی و اجرایی و رسیدن به راهکارهای منطقی منجر به ارتقا و بهبود وضع موجود و افزایش میزان رضایت مندی شهروندان خواهد شد.
سیدامیرحسینی جو با اشاره به مهمترین مشکلات منطقه عنوان داشتند: بحث حرائم از جمله حریم راه از جمله اصلی ترین معضلاتی است که بیشترین تخلفات درحوزه ساخت و ساز به این موضوع برمی گردد.
دیگر مسئله ای که وی به آن اشاره نمود معضل تامین مصالح بود که در مواقع بحران چالش برانگیزاست. باتوجه به اینکه رودخانه به مثابه معدن شناسایی شده موجب تاخیر در رسیدگی به مسائل آن می شود.
معاون محترم استاندارو فرماندار ویژه شهرستان در بخش پایانی صحبتهای خود با اشاره به افزایش میزان ساخت و سازها در منطقه به برگزاری جلسات متعدد در خصوص شناسایی تخلفات این حوزه و برنامه ریزی براساس نتایج حاصله از آن اشاره نمودند.

در ادامه جلسه، جناب آقای دکتر کیایی و احمدپور به بیان نکاتی مرتبط به حوزه شهرداری و شوراها پرداخته و به پرسش های حاضرین پاسخ دادند.

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.