جستجو پیشرفته

دوشنبه, 10 مهر 1396 09:40

به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی با حضور مسئولان شهری از آتش نشانان تنکابن تجلیل شد.

به مناسبت فرارسیدن  روز آتش نشانی و ایمنی در مراسمی که صبح دوشنبه در محل اداره آتش نشانی با حضور دکتر حسینی جو معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن،جناب آقای زحمتکش سرپرست محترم شهردای تنکابن، اعضای محترم شهرستان تنکابن و تعدادی از مردم شریف تنکابن،  از آتش نشانان شهر تنکابن تقدیر و تشکر شد.

در این مراسم دکتر حسینی جو ضمن تسلیت ایام شهادت اباعبدالله و یاران باوفایش، نوع دوستی و حسن اخلاق را یکی از محورهای مهم در دین اسلام، در گفتار و کردار پیامبر اکرم (ص)و ائمه اطهار دانستند.

ایشان در ادامه سخنان خود درضمن گرامیداشت هفتم مهر روز آتش نشانی و ایمنی بیان داشتند آتش نشانی به عنوان شغل سخت و استرس زا ، ضامن آرامش و امنیت خانواده هاست.گروه آتش نشانان حلقه دفاعی شهرها و روستاها در صدمات و ارائه خدمات ایمنی می باشند. وجود شهدای آتش نشانی چون شهید آتش نشان تنکابن،شهید حائزی، قانون گذاران و مسئولان شهری را موظف می کند تا توجهی ویژه به این عزیزان داشته باشند. با توجه به تنوع جغرافیایی و پراکندگی مناطق در شهرستان تنکابن، شورای شهر به عنوان پارلمان محلی باید خود را موظف به شناسایی نقص های شهری و ساختار اداری شهرداری ها و با برنامه ریزی دقیق و فنی در جهت بر طرف نمودن این نواقص تلاش نمایند.

در پایان این مراسم در یک فضای صمیمی از آتش نشانان تقدیر و تشکر شد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.